O NAS 

 

Masz ochotę na romans? Dobrze trafiłeś. SzybkiRomans.pl erotyczny portal z klasą.

 

O SPOŁECZNOŚCI 

 

Szybkiromans.pl to wyjątkowy, ekskluzywny portal randkowy. To niebanalne miejsce, przeznaczone dla ludzi którzy kochają seks i erotykę, potrafią cieszyć się życiem, lubią przygody. To społeczność ludzi z klasą. Zapraszamy tych, którzy cenią sobie otwartość i bezpośredniość. Kobiety, mężczyzn i pary, którzy szukają podobnych do sobie. Osoby dla których wartością jest jakość życia, namiętny seks, flirt i świetna zabawa. Osoby z temperamentem, dużym seksualnym apetytem,  które lubią w seksie urozmaicenie i nie tolerują nudy.

 

WARUNKI 

 

Szybkiromans.pl to społeczność bezpruderyjna i otwarta. Są dwa warunki przynależności do naszej randkowej społeczności.

Po pierwsze. Szybkiromans.pl to serwis dla dorosłych. Dlatego zapraszamy na nasze strony wyłącznie osoby pełnoletnie.

Po drugie. Nasi użytkownicy to osoby uprzejme, czarujące i zachowujcie się z klasą. Nie tolerujemy niemiłych, obraźliwych zachowań. SzybkiRomans.pl to miejsce dla ludzi z klasą i dobrymi manierami. Zachowujcie się odpowiednio, traktujcie innych tak jak sami chcielibyście być traktowani. Administrator bez uprzedzenia usuwa konta użytkowników, którzy nie przestrzegają naszych warunków.

 

O SERWISIE

 

SzybkiRomans.pl to darmowe randki, oferty towarzyskie, tysiące profili, gorące foty, prawdziwe dziewczyny, przystojni mężczyźni. Szukasz niezobowiązującej randki, romansu na chwilę bądź na całe życie? Dobrze trafiłeś! To wyjątkowy randkowy serwis. Zarejestruj się i załóż profil na Szybkiromans.pl. Dołącz do tysięcy osób gotowych na romans. Szukaj partnera w swojej okolicy. Podróżujesz służbowo? Poszukaj romansu w miejscach, do których się wybierasz. Przeglądaj profile i zdjęcia, dodawaj znajomych. Rozmawiaj z naszymi Użytkownikami - wymieniaj wiadomości lub korzystaj z komunikatora on line. Wejdź na czat by trochę poflirtować, dyskutuj na forum, dodawaj ogłoszenia. Pokaż się innym. Dodawaj zdjęcia. Opisz swoje najskrytsze erotyczne fantazje. Poczytaj opowiadania erotyczne dodawane przez innych. Organizuj i dodawaj imprezy. Zapraszaj na swoje imprezy znajomych ze społeczności Szybkiromans.pl.

 

DLA KOGO JEST SZYBKIROMANS.PL 

 

Serwis randkowy SzybkiRomans.pl to miejsce dla każdego. Kobiety szukające mężczyzn, kobiet lub par. Na naszym serwisie randkowym macie szanse urozmaicić swoje życie erotyczne. Panowie! Piękne, gorące panie tylko czekają na romans z wami. Pary szukające kobiet, mężczyzn lub innej pary. U nas się odnajdziecie. Swingersi możecie organizować z nami swoje imprezy ( swingers party )

Lubisz ostrą zabawę ? Miłość w dziwnych miejscach ? Wirtualny seks ? Fetysz, BDSM ? Zdziwisz się ilu Użytkowników ma podobne preferencje. Wyszukaj ich używając naszej wyszukiwarki. Szukaj po słowach kluczowych. Szukaj w pobliżu. Szukaj po preferencjach.

 

O CZYM PAMIĘTAĆ 

 

SzybkiRomans.pl dba o jakość profili. Daj szanse gorącej namiętności, która czeka by cię odnaleźć. Pamiętaj by w pełni uzupełnić swój profil. Pomoże to innym Użytkownikom szybciej ciebie odszukać. Dodaj kilka słów o sobie. Będzie to informacja dla innych o tym czego oczekujesz, rejestrując się w portalu. Koniecznie odznacz słowa kluczowa, które opisują twoje preferencje. To dzięki słowom kluczowym wyszukiwanie ma największą skuteczność.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie. Serwis randkowy SzybkiRomans.pl pomoże ci znaleźć romans i umówić się na randkę. Jednak pamiętaj nie ponosimy odpowiedzialności za naszych Użytkowników. Sam zadbaj o swoje bezpieczeństwo umawiając się przez internet. Oto kilka podstawowych zasad bezpiecznego umawiania się na randki :

 

1. Zweryfikuj z kim masz do czynienia. Zanim pójdziesz na randkę porozmawiajcie przez telefon. To ci pozwoli częściowo zweryfikować czy osoba jest faktycznie tym za kogo się podaje.

2. Nie umawiaj się na pierwsze spotkanie w domu. Zawsze na pierwsze spotkanie wybieraj miejsce publiczne. To ci pozwoli łatwo i bez komplikacji wycofać się, jeśli coś okaże się nie po twojej myśli.

3. Powiedź komuś zaufanemu gdzie się udajesz. Zawsze warto by ktoś wiedział co się z Tobą dzieje. Możesz umówić się z kumplem, przyjaciółką na kontrolny telefon lub sms.

4. Przed spotkaniem określcie swoje oczekiwania co do niego. Ustalcie na co chcecie sobie pozwolić, a co jest nie akceptowalne. Warto to zrobić, aby później uniknąć niespodzianek.

 

Portal SzybkiRomans.pl życzy wam namiętnego romansu i dobrej zabawy !

 

OSTRZEŻENIE

 

Serwis SzybkiRomans.pl jest portalem randkowym. Nasz portal nie jest miejscem dla osób świadczących usługi o charakterze erotycznym. Administrator bez uprzedzenia usuwa konta użytkowników próbujących promować płatne usługi o charakterze erotycznym.