FAQ / Najczęściej zadawane pytania 

 

 

REJESTRACJA


 Jak się zarejestrować ? 

 

 

Rejestracji możesz dokonać klikając w tabliczkę 'REJESTRACJA' lub  w przycisk 'Załóż profil w SzybkiRomans.pl' na stronie głównej lub bezpośrednio na stronie www.szybkiromans.pl/rejestracja Podając podstawowe dane jak adres twój e-mail, twój login do serwisu, hasło do serwisu. Obowiązkowe jest podanie roku urodzenia, dzięki temu poświadczysz swoją pełnoletność. Przed dokonaniem rejestracji zapoznaj się Regulaminem Serwisu, który reguluje zasady panujące w serwisie oraz prawa i obowiązki jego użytkowników. 

 

Dlaczego nie mogę się zalogować, mimo że się zarejestrowałam ?

 

 

Po dokonaniu rejestracji na podany przez ciebie adres e-mail wysyłany jest link aktywacyjny. Dopiero po kliknięciu w przesłany w e-mailu link Twoja rejestracja będzie kompletna. Jeśli po kilku minutach id rejestracji nie widzisz maila w swojej skrzynce odbiorczej sprawdź folder ze spamem. 

 

 

LOGOWANIE

 

Jak się zalogować ?

 

Do zalogowania się w serwisie SzybkiRoamns.pl konieczne jest podanie adresu e-mail, który podałeś podczas rejestracji oraz twoje hasło użytkownika.

 

Zapomniałem hasła, co mam zrobić ? 

 

Na stronie głównej pod boksem logowania znajdziesz link Przypomnij hasło. Skorzystaj z niego. Podaj adres e-mail  i zatwierdź. Na Twoją pocztę e-mail wysłany zostanie link, na którym zalogujesz się i wprowadzisz swoje nowe hasło do serwisu. 

 

Próbuję zalogować się do serwisu i otrzymuje komunikat " Nie znaleziono użytkownika pasującego do podanego adresu e-mail". co robić ?

 

Sprawdź czy poprawnie wpisałeś adres e-mail. Jeśli komunikat powtórzy się oznacza to, że twoje konto zostało zbanowane i usunięte z serwisu przez Administratora Serwisu. Usunięcie konta wiąże się z poważnym naruszeniem postanowień regulaminu serwisu. Administrator nie tłumaczy powodów usunięcia konta, ani nie wznawia usuniętych kont. 

 

 

MÓJ PROFIL 

 

Jak stworzyć profil ?

 

Użytkownicy uzupełniają swoje profile podczas pierwszego logowania do serwisu. Logując się do serwisu jesteś kierowany na stronę uzupełnij profil, gdzie wprowadzasz informacje o sobie.

 

Jak zmienić informacje na swoim profilu ?

 

Jeśli chcesz zmienić podane informacje o sobie na swoim profilu idź do Mój Profil na pasku nawigacji. Następnie w zakładce INFO kliknij w przycisk 'Edytuj' , który poprowadzi cię do strony edycji profilu. 

 

Czy muszę podawać wszystkie informacje w formularzu 'Utwórz Profil' ? 

 

Uzupełnij profil to strona na której tworzysz swój profil. Wymagane jest jedynie podanie informacji podstawowych, w pierwszym kroku uzupełniania profilu. Pozostałe dane nie muszą być uzupełniane, jednakże ich podanie pomoże Ci w lepszym zaprezentowaniu się innym użytkownikom, co z kolei zwiększy twoje szanse na znalezienie romansu. Podanie wszystkich  informacji w profilu pomoże innym użytkownikom łatwiej odnaleźć Twój profil w wyszukiwarce. 

 

Czy muszę zamieszczać zdjęcie ?

 

Zamieszczanie zdjęcia nie jest obowiązkowe. Jeśli nie zdecydujesz się na zamieszczenie swojej fotografii, w jej miejsce wyświetlany będzie avatar. 

 

Ile zdjęć mogę dodać ? 

 

Liczba dodawanych zdjęć jest ograniczona w zależności od rodzaju konta z którego korzystasz. Jeśli korzystasz z konta standard to umożliwione jest dodanie jedynie zdjęcia profilowego. Użytkownicy VIP Silver mogą oprócz zdjęcia profilowego dodać 8 zdjęć w swojej galerii , użytkownicy VIP Gold oprócz zdjęcia profilowego dodać 12 zdjęć w swojej galerii. 

 

Moje zdjęcie zostało usunięte, dlaczego ? 

 

Administrator może usunąć twoje zdjęcie jeśli nie są one zgodne z zapisami Regulaminu Serwisu SzybkiRomans.pl 

 

 

RODZAJE KONT

 

Jakie rodzaje kont są dostępne na serwisie ? 

 

Serwis Szybkiromans.pl oferuje swoim użytkownikom dwa rodzaje kont : darmowe i płatne. Konto standard dostępne jest dla wszystkich użytkowników nieodpłatnie. Konta VIP Silver i Gold to konta płatne. Oferują one użytkownikom dodatkowe funkcjonalności. Korzyści z posiadania kont VIP na serwisie Szybkiromans.pl przedstawione są na stronie VIP Zone. 

 

Jak kupić pakiet VIP ?

 

Pakiety VIP można zakupić na stronie VIP Zone. Oferujemy abonamenty na różne okresy czasu, od 3 dni do 12 miesięcy. Płatności można dokonać poprzez SMS, kartę kredytową lub dokonując przelewu bankowego. Płatności obsługuje wyspecjalizowana firma Dotpay.pl . Po wybraniu abonamentu kliknij w link KUP TERAZ. W przypadku płatności SMS podany zostanie numer na który należy wysłać SMS oraz tekst, który należy wpisać w treści SMSa. Po otrzymaniu kodu zwrotnego należy go wpisać w wymaganym polu oraz zatwierdzić klikając w Zatwierdź. Twoje konto zostanie aktywowane a na twoja skrzynkę Wiadomości przesłana zostanie wiadomość o pomyślnym przebiegu operacji. W przypadku płatności kartą lub przelewem po wyborze określonego abonamentu kliknij w link KUP TERAZ. Po potwierdzeniu wyboru przekierowany zostaniesz bezpośrednio do strony Dotpay.pl . Po dokonaniu płatności Twoje konto zostanie aktywowane a na twoja skrzynkę Wiadomości przesłana zostanie wiadomość o pomyślnym przebiegu operacji. 

Pakiet VIP możesz także zakupić za pomocą punktów zebranych w programie partnerskim - Szybkich Dolarów. 

 

Opłaciłem pakiet VIP, ale nie został on aktywowany ?

 

Jeśli Twój pakiet nie został aktywowany poinformuj o tym Administratora serwisu. Możesz to zrobić klikając w link Powiadom administratora na stronie płatności VIP Zone lub klikając w zakładkę Pomoc w menu Moje Konto. jeśli wysyłasz wiadomość z poziomu strony Pomoc istotne jest abyś sprecyzował temat pomocy i opisał sytuację. Pomoże to Administratorowi na szybszą reakcję. 

 

 

PROGRAM PARTNERSKI

 

Co to są Szybkie Dolary (SD)? 

 

Szybkie Dolary (SD) tak nazwaliśmy punkty przyznawane w programie partnerskim. Szybkie dolary to nic innego jak waluta portalowa. Możesz ją wymienić na pakiety VIP lub wirtualne prezenty, które będziesz przesyłał znajomym użytkownikom. 

 

Czy mogę kupić Szybkie Dolary ?

 

Tak, Szybkie Dolary dostępne są do kupienia na stronie programu partnerskiego. Na stronę programu partnerskiego wejdziesz z poziomu strony głównej, klikając w duży baner programu partnerskiego. 

 

Na czym polega program partnerski ?

 

Serwis SzybkiRomans.pl nagradza swoich użytkowników, którzy polecają nas swoim znajomym. Za polecenie serwisu i skuteczną rejestrację nowego użytkownika naliczymy na Twoim koncie punkty Szybkie Dolary. 

 

 

FUNKCJONALNOŚCI

 

Jak dodawać znajomych ? 

 

Przeglądając profil użytkownika kliknij w ikonkę "Zaproś do znajomych". Do użytkownika zostanie wysłane zaproszenie z prośbą o potwierdzenie znajomości. Jeśli użytkownik potwierdzi zostanie dodany do twoje j listy znajomych. 

 

Jak zablokować niepożądanego użytkownika? 

 

Jeśli chcesz zablokować innego użytkownika, uniemożliwiając mu w ten sposób kontakt z Tobą, na jego profilu kliknij w ikonkę Dodaj do czarnej listy . Jeśli kiedyś zmienisz zdanie i będziesz chciał odblokować użytkownika, możesz to zrobić usuwając go z czarnej listy. Możesz to zrobić z poziomu menu Moje Konto wybierając pozycję Moja Czarna Lista, klikając Odblokuj. 

 

Czy mogę poinformować Administratora jeśli któryś z użytkowników łamie postanowienia Regulaminu ?

 

Tak. Jeśli któryś z uzītkoników zakłóca zasady obowiązujące na serwisie możesz to zgłosić Administratorowi poprzez kliknięcie w Zgłoś Naruszenie Regulaminu na profilu tego użytkownika. wywoła to pojawienie się wiadomości do Administratora . Dobrze abyś w kilku słowach opisał na czym polegają zawinienia danego użytkownika. 

 

Jak mogę wysłać prezent innemu użytkownikowi ?

 

Aby wysłać prezent użytkownikowi wejdź na jego profil i kliknij ikonkę 'Wyślij prezent'. Wywoła to stronę, na której możesz przeglądać prezenty w sześciu kategoriach. Każdemu z prezentów przypisane są ceny w Szybkich Dolarach. Po dokonaniu wyboru odznacz prezent klikając na niego. Następnie kliknij w przycisk 'Wyślij'. Jeśli na twoim koncie SD znajduje się wymagana ilość punktów Szybkie Dolary to prezent zostanie wysłanie a z Twojego konta odliczymy wymaganą kwotę.